Lot 9
120 - 150 EUR
Résultat : 60 EUR

[HEURES] * Breve parisiense, pro anno domini M. D. CC. LXIX. Paschâ occurrente 26. Martii. ** Breve parisiense, pro anno domini M. D. CC. LXXIII. Paschâ occurrente 11. Aprilis. *** Breve parisiense, pro anno domini M. D. CC. LXXI. Paschâ occurrente 31. Martii. Paris[ii], Apud Claudium Herissant, s. d. [1769, 1773 & 1771]. Ensemble 3 volumes in-12, maroquin rouge, roulette dentelée florale encadrant les plats, dos lisse orné, tranches dorées (reliure de l'époque).
Mes ordres d'achat